Een borg is vereist.

Op dit moment is jouw kredietscore te laag. Het is daarom nodig om eerst een borg te betalen. Lees hieronder hoe je dat doet.
benjamin parkeren v1 1 16 9 20 3
benjamin parkeren v1 1 16 9 20 3

Informatie over jouw borg.

Bedankt voor je bestelling! Op dit moment is jouw kredietscore te laag. Het is daarom nodig om eerst een borg te betalen, voordat we passen naar je kunnen versturen.

Hoeveel borg moet ik overmaken?
Je betaalt bij ons €300 borg per pakket op basis van wekelijkse facturatie. Heb je interesse in maandfacturatie? Neem dan voor de mogelijkheden contact op met klantenservice@movemove.com onder vermelding van je KvK-nummer. De borg ontvang je uiteraard terug als je geen klant meer bent.

Hoe betaal ik mijn borg?
We sturen naar het opgegeven e-mailadres een bericht met daarin een betaalverzoek voor de vereiste borg. Zodra je deze borg hebt betaalt sturen we een bevestiging van je bestelling en inloggegevens van onze Mobility Manager. Log in en geef hier vervolgens akkoord op automatische incasso.

Vergeet niet om het limiet van jouw pas hoog genoeg in te stellen, minimaal €750 per pakket. Daarna ben je ready-to-go en wordt de MoveMove-pas naar jou verstuurd.

Wil je extra passen bestellen?
Dat kan! In de Mobility Manager bestel je eenvoudig extra passen. Check hier extra info daarover. Per extra pakket ontvang je een aparte e-mail om de borg te betalen. Zodra de betaling hiervan binnen is, dan wordt de MoveMove-pas naar je verstuurd.

eva parkeren movemove vierkant
FAQ's

De meest gestelde vragen van onze gebruikers

Staat je vraag er niet tussen? Voor vragen kun je ons bereiken via chat, Whatsapp,  op sales@mtc.nl of bellen op 023-5620988.

Tanken

Stel je vraag

Stel je vragen over MoveMove en krijg een antwoord van onze AI.

0/80
Deze AI-assistent kan onjuiste informatie bevatten. Controleer belangrijke informatie altijd bij MoveMove.